KONST / Litografier / Färglitografi 15243007
nr 1524 3007
Marie Palmgren
(f. 1962), Sverige
Sverige. Kvinna och två fåglar. Signerad, numrerad 135/340. Färglitografi, 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 21x21 cm
Marie Palmgren, svensk bildkonstnär född 1962 i Norrköping.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:17:00
300 kr
350 kr
Marie Palmgren
Läs mer om Marie Palmgren